Materia Produktu

Materia Produktu

Materia Produktu

Zapraszamy na cykl otwartych warsztatów projektowych odbywających się w Parku Kolibki. Warsztaty będą prowadzone przez pracownię projektową Biuro Kreacja. Na spotkaniach będziemy poruszać tematy związane z metodologią projektowania, produkcją oraz materiałem, z którego wykonany jest przedmiot.

Zajęcia będą odbywały się regularnie dwa razy w miesiącu.

 

Warsztaty dla młodzieży oraz dorosłych – warsztaty projektowe mające na celu poznanie procesu projektowania i zależności które rządzą światem przemysłu. Poprzez proste zadania projektowe pokażemy czym jest wzornictwo przemysłowe i dlaczego warto otworzyć się na kreację. Zagadnienia projektowe będą poruszane na przykładzie wybranych materiałów: papier, drewno, metal, tworzywa sztuczne, tkanina. Efektem każdego warsztatu będzie wykonanie prototypu produktu.

 

 

Warsztaty dla projektantów – warsztaty projektowania z elementami design menagmentu do których zostaną zaangażowane lokalni producenci. Chcemy pokazać co sprawia, że produkt dobrze funkcjonuje na rynku oraz co jest ważne we współpracy projektant- producent. Ten cykl warsztatów ma na celu ułatwienie projektantom wejścia w świat przemysłu. Drugim celem jest edukacja przedsiębiorców co ma ułatwić współpracę z projektantami. Efektem warsztatów będzie zaprojektowanie rynkowych produktów.

VOL1.- 23-24.110213-  warsztaty dla młodzieży oraz dorosłych- PAPIER/ USER EXPERIENCE

VOL2.-30.11.-01.12.2013-  warsztaty dla młodzieży oraz dorosłych- DREWNO/ DESIGN THINKING

wstęp wolny

rejestracja: dorota@biuro-kreacja.pl

Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Gdynia