Forest SPA

Projekt niewielkiego SPA pod Lesznem to azyl w którym mamy się czuć przyjemnie już od wejścia. Spa jest nieodłącznie związane z naturą dlatego pojawia się tu dużo motywów roślinnych ale również naturalnych materiałów i dekoracji.

Wraz z właścicielami analizowaliśmy, co może być ważne dla klientów w trakcie zabiegów. Dzięki tym rozmowom okazało się jak ważne jest też to co znajduje się na sufitach – gdyż większość zabiegów odbywa się w pozycji leżącej. W projekcie staraliśmy się zadbać o najmniejsze elementy jak oznakowanie pokoi czy samodzielnie zaprojektowane tapety.

Detale dopełniają całość wnętrza Forest Spa i nadają charakter przestrzeni. Podczas projektowania skupiliśmy dużą uwagę na dodatkach, wykorzystując tapety, plakaty, rattanowe meble, dużo roślin, lustra, lampy, spójne z zamysłem właścicieli.

Ściany Forest Spa zdobią plakaty polskich ilustratorek i rysowniczek – Nataszy Kwiatkowskiej i Aleksandry Morawiak. Wspieramy młode talenty, wybierając ich prace do naszych realizacji, wiedząc, że odwiedzający zaprojektowane przez nas miejsca również zachwycą się ich talentem i estetyką!

Plakaty, kolaże i tapety łączą się idealnie w spójną całość. Naturazieleńegzotyka to dominujące tematy, z którymi spa jest nieodłącznie związane, dlatego pojawia się tu dużo motywów roślinnych ale również naturalnych materiałów i wykończeń.

Projekt: Dorota Terlecka, Marianna Matuszewska

Leave a Reply

Your email address will not be published.